Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Goblin 23 Aralık,Cuma

Goblin

Goblin

Tür: , ,
IMDB Puanı:
Yapım:
Oyuncular:
Yönetmen:
Senaryo:

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Goblin olarak dünyaya gelen kim shin en çok sevdiği insalardan çoğunun ölümünü gözleriyle şahit olmuştur. O ölümsüzdür, ölümsüzlüğüne bir son vererek kendini yok etme pahasına arayışlara girer. Tabi bu o kadar kolay değildir, bunun için ihtiyaç duyduğu şey bir goblin gelininden başka bir şey değildir. O kendi ölümsüzlüğüne son vermek için bir goblin gelinini aramaya başlar. Bu uğraşları sonucunda hafıza kaybı diğer adıyla amnezya olan ölüm meleği ile tanışarak onunla birlikte evlerini paylaşır. Bu zorunluluğunun neticesinde hayatında çoğu şey değişir.

Goblin 2016 yılında çıkmış bir kore dizisidir. Goblin’ in en önemli özelliği ise diğer sıkıcı konulardan farklı olarak insanları peşinden sürüklemesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca bünyesinde bir çok ünlü oyuncu barındırmaktadır. Bu oyuncular sayesinde dizi bir başka hale gelmiştir. Oyuncular çok kaliteli olup goblin’ in 1.sezonu bittiğinde insanların devam edecek mi sorusuna cevap olmuştur. Dileriz ki diğer bölümlerde de başrollerimiz aynı kalır ve goblin son hızıyla devam eder.

Korean Drama olarak geçen goblin 1.sezon yayın tarihine 2 Aralıkta başladı ve tam tamına 16 bölüm olarak insanların karşısına çıkacak, Goblin haftada 2 bölüm olarak yayınlanıp dizi 8 hafta boyunca yayınlanacak. Ayrıca goblin dizisinin bölüm tarihlerinden de bahsetcek olursak hafta içi her Cuma ve cumartesi olarak yayınlanacaktır.  Sizde 2016 yılına damga vuran dizilerden birisi olan goblinin tüm bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kişi Favorilere Ekledi
Bölümü Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Etiketler:
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler