Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Hwarang 26 Aralık,Pazartesi

Hwarang

Hwarang

Tür: , ,
IMDB Puanı:
Yapım:
Oyuncular:
Yönetmen:
Senaryo:

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Hwarang The Beginning 1500 Yıl önce 3 krallıktan oluşan bir kraliyetin en güçsüz kralı Silla Döneminde savaşmak için bir araya gelmiş yakışıklı erkeklerin oluşturduğu ordu Hwarangları ele alan dizi yalnızca Silla döneminin siyasi tarihini değil, magazinsel yönünü de ele alacak. Hwarangların etrafında dönen bu dizide kılıç ustası, binicilikte iyi olan Hwarangları bol bol savaşırken izleyeceğiz. Bunun yanında savaşa giderken gerçekleştirdikleri gözlerinin altını boyama, küpe takmak gibi geleneksel ritüellerini ve totemlerini de göreceğiz. Dizide rol alan savaştaki başarılarının yanında yakışıklılıklarıyla da ün salmış, ve çiçek çocuklar olarakta bilinen hwarang karakterlerini tanıyacak olursak:
Sam Maek-Jong, Silla’yı yöneten daima arka planda kalmayı tercih eden ama isminden herkesin korkmasını isteyen Kral Jinheung ismiyle de bilinen kraldır. Tahta çıktığında henüz 15 yaşındadır. Yaşına göre çocuk sınıfına girse de kendisi büyük işler yapmış krallığın sınırlarını genişletmiştir. Tüm bu yaptıkları etrafın gözüne batmaya başlayınca tehditler almış ve bunun üzerine kendisini saraya hapsetmiştir. Bir gün annesi tarafından kurulan hwaranglara katılmaya karar verir .Uzun zamandır kimseyle temasta bulunmayan Sam Maek-Jong bu zaman içinde agresif ve duygusal birine dönüşmüştür. Hwarang sayesinde zamanla düzelmiş hatta kabullenmek istemese de aşık olmuştur. Onun karakterine dizide Park Hyung-Sik hayat vermektedir.

Park Seo-Joon,Moo-Myung Go AraPark Hyung-Sik
Kraliçe Jiso, Kral Jinheung ve Prenses Sookmyung’un annesidir. Kendisi hwarangların kurucusudur. Kral Jinheung’un yalnızlıktan kurtulmasını ve korunmasını sağlamıştır. Kraliçe Jiso’ya Kim Ji-Su hayat vermektedir.
Ban-Ryoo hwaranglar arasında en güçlü, akıllı ve yakışıklı olandır. Silla Krallığında önemli yetkileri olan ve krallığın en güçlü kişisi Park Yeong-Sil’in oğludur. Küçük yaşta güce sahip olma arzusu aşılanan Ban-Ryoo’nun tek güçsüz tarafı aşkı olacaktır. Ban-Ryoo’ya dizide Do Ji-Han hayat verecektir. Hwarang The Beginning , Moo-Myung kuşlar kadar özgür olmayı ve köpekler gibi hiçbir zaman pişman olmamayı kendine ilke edinmiştir. Bu yüden arkadaşları arasında ona “dog-bird hwarang” demektedir. Yaşam enerjisiyle diğer hwaranglardan sıyrılan Moo-Myung’a dizide Park Seo-Joon hayat vermektedir. Moo-Myung A-ro’ya sevdalıdır.A-ro oldukça sempatik, neşeli, disiplinli ve ilginç karakteriyle dikkat çeken bir genç kızdır. Kral Jinheung ve Moo-Myung kendisine aşıktır. A-ro’ya dizide Go Ara can verecektir

Choi Won-Young Minho Park Hyung-Sik
Mak-Moon, A-ro’nun abisidir. Küçük bir köyde büyümüştür ve orada Moo-Myung ile tanışmıştır. Kısa zamanda büyüyen bu dostlukta Moo-Myung zamanla ismini Sun Woo olarak değiştirmiştir. Mak-Moon sayesinde A-ro ile tanışan Moo-Myung hwaranglara katılma kararı verecektir. Mak-Moon karakterine Lee Kwang-Soo can verecektir.
An Ji-Gong, dizide bir şifacıdır. Aynı zamanda Mak-Moon ve A-ro’nun babasıdır. An Ji-Gong’u dizide Choi Won-Young canlandıracaktır.

Kim Ji-Su Go Ara

Kişi Favorilere Ekledi
Bölümü Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Etiketler:
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler