Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Korediziizlep.com | Kore Dizi İzle, Kore Dizi, Korean Drama, Kore Dizileri, Asya Dizileri

Night Light Kore 30 Aralık,Cuma

Night-Light-korediziizle

Night Light Kore

Tür: ,
IMDB Puanı:
Yapım:
Oyuncular:
Yönetmen:
Senaryo:

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

Seo Yi-Kyung hırslı, çalışma disiplinine sahip, kendi hayatını idare edebilen güçlü bir kadındır. Bir süreliğine Japonya’ya giden genç kadın orada hayatının aşkı ile karşılaşacaktır fakat bu aşk pekte istediği gibi sonuçlanmayacaktır en azından Japonya’da öyle. Bu azimli ve güçlü iş kadını karakterine ise gerçek hayatta Lee Yo-Won can verecektir.
Tak, Seo Yi-Kyung’un uzun zamandır korumalığını yapmaktadır. Gerçek hayatta ise Tak karakterine Jung Hae-In can verecektir.
Park Geon-Woo, “şans doğuştan gelen bir şeydir” sözünün sözlükteki karşılığıdır. Marka yapmış, büyük şöhretli bir şirketin CEO’sunun oğludur. Çoğu zengin aile çocuğu gibi oda tutkularının peşine düşer ve Japonya’ya gider. Japonya’da hayatının aşkı Seo Yi-Kyung ile tanışır. Bu aşk hazin bir son bulur ve ayrılırlar. Kötü biten bu aşktan sonra Japonya’dan ayrılmaya karar veren Park Geon-Woo kendi ülkesine Kore’ye döner ve kendini veliahtı olduğu şirkete adar. Kader Park Geon-Woo’yu kendi haline bırakmamaya kararlıdır. Park Geon-Woo Kore’de büyük aşkı Seo Yi-Kyung ile karşılaşır. Bundan sonra olacakları ise artık kestirememektedir. Park Geon-Woo karakterine ise gerçek hayatta can verecek isim Jin Goo’dur.
Lee Se-Jin ise Park Geon-Woo ve Seo Yi-Kyung’ın aksine fakir bir ailenin çocuğudur. Hayatı konusunda pek planları olmayan Lee Se-Jin her şeyi akışına bırakmıştır. Lee Se-Jin’e ise gerçek hayatta Uee can verecektir.

Kişi Favorilere Ekledi
Bölümü Oyla:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Yükleniyor...
Etiketler:
Bölüm hakkında düşünceleriniz:
Spoiler